Obchod

Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 0 thumb
Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 1 thumb
Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 2 thumb
Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 3 thumb
Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 4 thumb

Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02

€104.39 €90.82

Štítky: garand, zrastov loom, zq ii, ručné chumáčovanie stroj, brat zrastov stroj, koberec nástroje jednoduché, brokovnice, pištole, koberec zbraň, zrastov machin, etsy tkanie loom.

  • - Kód: t765
  • - Skladom
  • Kategória: Ihla Umenie A Remeslá

Elektrické koberec chumáčovanie zbraň ruke zbraň tkanie Kobercov hrnú stroje Slučky Hromadu TD-02 Popis: je vhodný pre vysoké rýchlosti tkanie a flexibilný pohyb. Je vhodný pre mobilné stanice prácu a tkať mnoho typov fantázie. Jeho efektívnosť výroby je Ručná. 80-150 časy výroby, to je nový druh špeciálne vybavenie. Je to jednoduché ovládanie, ľahko zvládnuť, dlhá životnosť, menej starostí a jednoduché nastavenie. To je jeden z rozšírené špeciálne zariadenia, ktoré koberec priemysel je nevyhnutné pre moderné výroby. Funkcie: 1.Prenosné, hnuteľný & flexibilné 2.Jednoduché ovládanie, Ľahko zvládnuť 3.Vysoká rýchlosť chumáčovanie, Vysoká účinnosť 4.Vynikajúca konštrukcia, Ľahko opraviť, 5.Ručné všívaných, Presnosť práce 6.Orgán bežné kontroly, zárukou Kvality 7.Vynikajúce funkcie, Vysoká účinnosť a ekonomika Špecifikácia: Názov: Elektrické chumáčovanie zbraň Model: TD-02 SLUČKY HROMADU Napätie: AC 100-240V 50-60HZ Príkon: 66W rozsah Otáčok: 5-40 stehov/sec/nastaviteľné Hromadu vysoká:4-14 mm/nastaviteľný Výstup DC:24V malé adaptér hmotnosť Stroja: 1380G Táto položka je TD-02 SLUČKY HROMADU model,Ak potrebujete TD-01 REZ HROMADU,Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Upozorňujeme, že táto: Všetky naše produkty sú dodávané z Číny,Sme nie je zodpovedná za akúkoľvek cla alebo dovozu dane poplatok , je kupujúceho zodpovednosti


  • Použitie: Pletenie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Nástroj SadyRecenzie

Allmurphy
2021-01-06
3/5
pretty disappointed by this seller. I paid over $100 for shipping, and them item was not shipped until a month after. First I was sent an invalid tracked number - so it looked liked it has shipped, but upon checking the number it didn't exist. I was finally sent a correct tracking number (after multiple back & forward messages with the seller) which showed the item wasn't sent when the seller said it had been. I understand the delay when shipping is a minimal price, but a bit of a piss take when you are paying so much for shipping. lots of other stores sell these tufting guns- get yours somewhere else.